Yhteystiedot

Korjaamo S ja V Varis
Rahulantie 1 A
50350 NOROLA ( Mikkeli )

Aukioloajat
Kesällä ma-pe 7:30 - 16:00

Syys-huhtikuu ma-pe 7:30 - 18:00
(lauantaisin 8:00 - 14:00)

Ota yhteyttä
Vaihde & töiden vastaanotto
p. 015 321 440
Fax 015 172 130
korjaamo@korjaamovaris.fi

Korjaamo 015 321 440
Koneistamo 0500 653 732
Pesula 044 321 4430

Yhteyshenkilöt

Seppo VarisSeppo Varis
Perustaja, osakas
puh. 0500 558785
seppo.varis@korjaamovaris.fi

Jani VarisJani Varis
Korjaamopäällikkö
puh. 050 5548 189
jani.varis@korjaamovaris.fi

Ville VarisVille Varis
Toimitusjohtaja
puh. 050 5323 108
ville.varis@korjaamovaris.fi

Anu IhalainenKONTTORI
Anu Ihalainen
Taloushallinto
puh. 044 3233 424
anu.ihalainen@korjaamovaris.fi

Ei kuvaaSCAN AUTO
automyynti, Jarmo Saarinen
050 5255 960

Mika IkonenVARAOSAMYYNTI
Mika Ikonen
puh. 044 321 4431
mika.ikonen@korjaamovaris.fi

Tero PaajanenTero Paajanen
puh. 0500 554 511
tero.paajanen@korjaamovaris.fi

Ryhmäkuva

 
 

Etusivu | Yritys | Palvelut | Kartta | Yhteystiedot
Kaikki oikeudet pidätetään Korjaamo S ja V Varis © 2010